Jak zamówić

Spodobały Ci się lampki EYEleds® i już nie możesz się doczekać kiedy będziesz miał je u siebie? Nic prostszego. Masz trzy sposoby aby stać się szczęśliwym posiadaczem lamp EYEleds®.

Partnerzy EYEleds®

Znajdź na liście naszych partnerów tego, który jest najbliżej Ciebie, zadzwoń i umów się na prezentację lub po prostu odwiedź go. Na miejscu będziesz mógł przyjrzeć się lampkom EYEleds z bliska i przekonać się o ich wysokiej jakości, estetyce wykonania i stać się właścicielem tego fantastycznego systemu oświetleniowego. Zobacz listę parnterów EYEleds.

Allegro.pl

Jeżeli żaden z partnerów nie jest wystarczająco blisko, a jesteś przekonany o wyjątkowej jakości naszych produktów, zajrzyj na aukcje opraw EYEleds w serwisie Allegro.pl, wybierz odpowiedni zestaw oraz zasilacz i kliknij KUP TERAZ!

Bezpośrednio w naszej firmie

Jeżeli na Allegro.pl nie znalazłeś interesującej Cię lampek EYEleds, w pobliżu nie ma żadnego z naszych partnerów lub po prostu nie chcesz korzystać z pierwszych dwóch sposobów, skontaktuj się bezpośrednio z nani.

Uwaga!

Jeżeli chcesz zobaczyć lampki przed zakupem, a w pobliżu nie ma naszego partnera, udaj się do swojego ulubionego sklepu, w którym można nabyć oświetlenie (salon oświetleniowy, hurtownia elektryczna, sklep z wyposażeniem wnętrz) i poproś ich o kontakt z nami.

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy także na www.TwojeLEDy.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie zgadzasz się na korzystanie z plików cookies, możesz wyłączyć ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Zasadach korzystania i polityce prywatności.