Zalety opraw LED EYEleds®

Super cienka konstrukcja - tylko 7mm grubości

To co czyni oprawy EYEleds tak wyjątkowymi, to ich super cienka konstrukcja o profilu wynoszącym zaledwie 7mm dla opraw Floorleds, ColorEYE i PowerEYE. To dużo mniej niż grubość paneli podłogowych, płytek czy wykładziny z podkładem. Zapomnij o ograniczeniach, które wynikały z braku miejsca na oświetlenie podłogowe.

Niezwykle wytrzymała obudowa

Po oprawach EYEleds można swobodnie chodzić. Zostały tak zaprojektowane, by wytrzymywać bezpośrednie obciążenie wynoszące aż 285kg w przypadku opraw Floorleds, Outdoor oraz 150kg w przypadku opraw ColorEYE.

Niezawodność dzięki najwyższej jakości materiałom

W oprawach EYEleds wykorzystano wysokogatunkową kwasoodporną stal nierdzewną typu 304 (modele Floorleds, ColorEYE i PowerEYE) oraz stal typu 316 o podwyższonej odporności na korozję w środowiskach agresywnych, np. wody morskiej (model EYEleds Outdoor). Soczewki zostały wykonane z poliwęglanu, odpornego na duże obciążenia i promieniowanie UV. Źródłem światła są wyselekcjonowane LEDy o żywotności, w zależności od modelu oprawy, do 50 tys. godz. lub 100 tys. godz. świecenia.

Klasa szczelności IP67

Wszystkie oprawy EYEleds posiadają klasę szczelności IP67 - oznacza to, że są całkowicie pyło- i wodoodporne i mogą być bez żadnych ograniczeń stosowane wewnątrz budynków. Ponadto oprawy Outdoor przeznaczone są do pracy na zewnątrz budynków w trudnych warunkach środowiskowych i atmosferycznych.

Łatwość instalacji

Instalacja opraw EYEleds nie wymaga skomplikowanych przygotowań, procedur czy narzędzi. Montaż ułatwiają długie przewody połączeniowe zakończone szybkozłączkami, dla wygody wyprowadzone z boku opraw (z wyjątkiem opraw Outdoor) oraz dedykowane firmowe akcesoria: przewody, pierścienie montażowe, terminatory itp.

Swoboda realizacji

EYEleds to nie tylko oprawy, to także bogata lista akcesoriów, m.in. zasilaczy, dedykowanego okablowania i kontrolerów. Dzięki nim możliwa jest realizacja kompletnych systemów oświetlenia LED o dowolnej strukturze i wielkości - od bardzo prostych, składających się z kilku opraw i zasilacza, po rozbudowane instalacje oświetleniowe.

Bezpieczeństwo

Oprawy EYEleds zasilane są prądem stałym o bezpiecznym, nie zagrażającym życiu napięciu 12V. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych źródeł światła w postaci LEDów SMD, oprawy nie nagrzewają się nadmiernie i nie stwarzają ryzyka poparzenia przy bezpośrednim kontakcie - temperatura pracy opraw EYEleds wynosi zaledwie 34°C (lub 55° dla opraw PowerEYE).

Gwarancja 5 lat

Począwszy od 2014 roku wszystkie modele opraw EYEleds objętę są pięcioletnią gwarancją producenta realizowaną bezpośrednio w Polsce za naszym pośrednictwem - posiadamy status wyłącznego dystrybutora na terenie Polski. Gwarancja zapewnia naprawę lub wymianę uszkodzonej oprawy w okresie 5 lat od daty sprzedaży. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i merytoryczne dla inwestorów, wykonawców i projektantów.

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy także na www.TwojeLEDy.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie zgadzasz się na korzystanie z plików cookies, możesz wyłączyć ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Zasadach korzystania i polityce prywatności.